חדרי נוער

 

עיצוב חדרי נוער

כמה רעיונות מעניינים-

כאשר מדובר על רעיונות וסגנונות של עיצוב חדרי ילדים השמיים הם הגבול. היות ונערים הם ילדים שנמצאים בתהליך מעבר מילדות לבגרות - הם בעצם שילוב של ילדים גדולים ואנשים קטנים. העולם שלהם מלא ואולי אף גדוש בתחומי עניין ולא קשה למצוא קונספט ייחודי לצורך עיצוב חדרי נוער. במאמר זה תוכלו למצוא כמה דוגמאות מעניינות של עיצוב חדרי נוער בתקציבים סבירים:

 

עיצוב חדרי ילדים ונוער לפי צבעים אהובים:

ילדים משנים את דעתם כל כמה שעות. בבוקר הם אוהבים גזר בערב הם כבר שונאים גזר אבל אוהבים אפונה (אוהבים הכי בעולם!). בני נוער הם כבר הרבה יותר יציבים ועקביים. אמנם לא מקובעים כמו ההורים שלהם אבל כבר מתחילים להבין מי הם ומה הם פחות או יותר. לכל נער יש את הצבעים האהובים עליו ובעיקר את הצבע "שלו". זה יכול להיות שחור, סגול, ורוד, צהוב זוהר ועוד. עיצוב חדרי ילדים על פי הצבע או מבחר צבעים אהובים יותר. שילוב מעניין של חדר ייחודי וחדר שאומר הרבה על האדם שחיי בו. אין דבר יותר נעים מלחזור הביתה לחדר שכולו מקרין שלווה וביטחון. להיות מוקף בצבעים מוכרים ואהובים.

 

עיצוב חדרי נוער לפי תחביבים ספציפיים:

עיצוב חדרי נוער וארונות הזזה על פי תחביבים הוא שילוב מנצח של אופי ויופי. כל נער מתעניין בתחום אחד לפחות: סוסים, גלישה, בלט, ג'יפים, כדורסל, צלילה ועוד ועוד. אין סוף לגירויים ולכן אין סוף להשראה. ניתן לעצב חדר נעורים על פי תחביב אחד בצורה כזו שבשניה שאדם יכנס לחדרו של הנער, בפעם הראשונה, מבלי להכיר אותו או אפילו לדעת עליו דבר - ניתן יהיה לדעת, רק על פי העיצוב, מי זה הנער הזה ובמה הוא מתעניין ואולי אף מה הוא יהיה כשיגדל. החל ממדבקות קיר ועד למצעים למיטה, דרך פוסטרים תמונות ושולחנות כתיבה. ניתן כיום לעצב כל חדר על פי תחומי עניין ותחביבים.

 

עיצוב חדרי נוער על פי השראה של ספרים, סרטים או סגנונות מוזיקה אהובים:

אם יש משהו אחד שאפשר להגיד על בני נוער, לטוב או לרע, זה שהם נאמנים למה ולמי שהם אוהבים. בני נוער לאסתם מחבבים להקה או נהנים לצפות בסדרה הם - שרופים! אוהבים! מתים על! ואף מכורים ל.... דרך מעניינת להביע את תמיכתם האמיתית היא דרך עיצוב חדרי נוער על פי קונספט אחד של סדרה, להקת רוק, סרט קלאסי, סגנון מדע בידיוני או קומיקס וכיו"ב. גם כאן לא חסרים פיתרונות פרקטיים ויצירתיים להוצאה לפועל.

 

טיפ אחד חשוב הוא להאציל סמכויות ולתת לנער/נערה לעשות כמה שיותר הן בבחירת הקונספט והן בעיצוב החדרעד השלב הסופי שכן החדר שלהם הוא העולם שלהם.